Mille nimel mängite pokkerit`?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #106
    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

    Aga miks mitte? :)

    lubasin endale, et kui nothing else mattersi suudan ära mängida, siis ostan korraliku kitarri.
    work in process

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #107
      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

      Algselt postitas Godspeed_EJ
      Aga miks mitte? :)

      lubasin endale, et kui nothing else mattersi suudan ära mängida, siis ostan korraliku kitarri.
      work in process
      esimene metallica lugu mida ma mängima õppisin, aga loomulikult mitte peensusteni...

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #108
        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #109
          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • JohnnyDolce
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2009
            • 454

            #110
            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • oitarvi
              Vana Tegija
              • Jan 2009
              • 1231

              #111
              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

              Algselt postitas mkva
              Biket ei tahaks neverever, aga mingi enduro sikliga võiks aastakese rännata küll mööda maailma (a)
              Nõustun sinuga. Bikega lihtsalt sõidetakse väga tihti surnuks end, et sunnik võtab palju välja ning vaja kihutama hakata. Ühel tuttaval ka bike ja kihutab mis hirmus, mingi aeg pani kurvis matsu kah kraavi või kuskile. Kahekesi veel sõitsid. Õnneks jäid terveks, kuid tsikkel suht ribadeks. Enduro on hea valik. Endalgi plaan mingi sääreväristaja kunagi osta ja load ära teha ilmselt järgmine aasta. Ei tea kas nüüd pokkerirahade eest, aga mingite rahade eest ikka. :)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #112
                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                Peale selle teema ülelugemist muutsin praegu oma eesmärki pokkerimängimisel. Kartulipüssi müüsin ka just maha. Järgmise sessi teen tema nimel juba:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #113
                  Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                  Algselt postitas pastilaa
                  Peale selle teema ülelugemist muutsin praegu oma eesmärki pokkerimängimisel. Kartulipüssi müüsin ka just maha. Järgmise sessi teen tema nimel juba:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  ei näe pilti

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #114
                    Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                    Algselt postitas isenseven
                    ei näe pilti
                    ty-fixed

                    Comment

                    • Kodu
                      Klubi Liige
                      • Dec 2008
                      • 311

                      #115
                      Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                      Mängin enda ja oma pere nimel. Kidra ja auto juba olemas.

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #116
                        Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                        lol need kidra pildid järjest :D

                        Comment

                        • AshrakWhite
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 666

                          #117
                          Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                          mina mängin sest:

                          lühike perspektiiv:

                          võlad ära maksta

                          pikk perspektiiv:

                          How the fuck should i know :D niikaua kui lisaraha tuleb ja elu lill on pohhui, kõigetähtsam see et saan teha seda mida tahan mitte ei ole lukkus mingites nõudmistes pankades firmades jne.

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #118
                            Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                            et saada multimiljonäriks, sõita ferraridega, käia modellidega ja kanda D&G aluspesu

                            Comment

                            • Tont
                              Julm Donk
                              • Dec 2009
                              • 58

                              #119
                              Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                              selle nimel ,et mitte iga hommik kell 8 üles ärgata ja 7 tundi jutti tööl kammida
                              high hopes kohe algusest peale :D
                              keep the dream alive

                              Comment

                              • Keiss
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1592

                                #120
                                Re: Mille nimel mängite pokkerit`?

                                Põhimõtteliselt ei viitsi kedagi orjata. Ja eks ikka ööde pärast ka.

                                Comment

                                Working...